O NAS

Marka SONNEA skupia się na tworzeniu jakościowo doskonałych przestrzeni, które korespondują z architekturą budynku, tarasu i ogrodu.Konwencjonalne projekty zastępujemy innowacyjnymi pomysłami, które prócz wykorzystania nietypowych konstrukcji i konceptów budowlanych zapewniają Klientom przestrzeń do życia na świeżym powietrzu, dobrego samopoczucia i spędzania czasu z rodziną.

Naszą misją jest tworzenie komfortowych przestrzeni do wypoczynku i spotkań z najbliższymi w ogrodzie, na tarasie, balkonie czy dachu apartamentowca– tam, gdzie nasi Klienci sobie je wymarzą. Przestrzenie te stają się dla nich niczym drugi dom. Są przytulne, bezpieczne, niezależne od pogody i pory roku, zachwycają designem i prostotą, a wszystko to z wysokiej jakości materiałów i z wykorzystaniem nowoczesnych technologii.

SONNEA to awangarda w myśleniu o obsłudze, montażu i serwisie.Wdrażamy w życie nawet najbardziej wymagające wizje naszych Klientów. Towarzyszymy im na każdym etapie realizacji - od pomysłu po montaż i okres posprzedażowy.

Etapy realizacji

Sonnea, pergole, wycena, oferta, projekt

Wycena i projekt

Podczas wstępnej rozmowy prosimy o preferencje stylistyczne, kolorystyczne i wymiarowe oraz dosłanie zdjęć tarasu. Z wielką uwagą wsłuchujemy się w potrzeby i oczekiwania Klientów, co pozwala nam na stworzenie projektu szytego na miarę, który łączy funkcjonalność i komfort. Przygotowując wizualizację, pokazujemy, jak może wyglądać taras Klienta, kiedy znajdzie się na nim pergola SONNEA. W ten sposób pomagamy wyobrazić sobie efekt końcowy i upewnić się, czy zaproponowane rozwiązanie jest ucieleśnieniem marzeń Klienta.
pergola, sonnea, pomiar, umowa, gwarancja

Pomiar produkcyjny i podpisanie umowy

Po wstępnej akceptacji oferty i zaproponowanego rozwiązania przyjeżdżamy na miejsce, dokonujemy dokładnego pomiaru produkcyjnego i doprecyzowujemy wszelkie szczegóły techniczne. Na tej podstawie przygotowujemy umowę z gwarancją terminu montażu.
sonnea, pergole, produkcja, montaz, wizualizacja

Produkcja i montaż

Każdy projekt jest wyjątkowy. Każdy determinowany jest przez inną sytuację montażową. Każdy wymaga wsłuchania się w potrzeby, pragnienia i wyobrażenia Klienta. Po wypracowaniu koncepcji i wyprodukowaniu konstrukcji zanurzamy się w świat naszej pracy pełen: jakości, precyzji i dbałości o najmniejszy szczegół. Montaż zajmuje naszemu zespołowi wykwalifikowanych i doświadczonych montażystów standardowo 2-3 dni, jest 100% bezpieczny, nie powoduje uszkodzeń elewacji budynku ani nawierzchni tarasu.

sonnea, pergole, serwis, wsparcie

Serwis w trakcie gwarancji i po jej zakończeniu

Dostępność części zamiennych i komponentów pozwala nam na szybkie ustalenie terminów prac serwisowych zarówno w trakcie gwarancji, jak i po jej zakończeniu. Ponadto przeprowadzamy coroczne przeglądy zamontowanych konstrukcji. Klient nie musi pilnować terminów – to my czuwamy nad tym, aby wypoczynek pod pergolą mógł trwać nieprzerwanie.

Certyfikaty

SONNEA działa w oparciu o dyrektywy Parlamentu Europejskiego. Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają certyfikaty CE gwarantujące wysoki poziom wykonawczy i są zgodne ze zharmonizowanymi normami i dokumentacjami technicznymi Unii Europejskiej.

Certyfikat UE
Certyfikat FSC