GRILLE i PALENISKA

SONNEA spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdują sięgrille, paleniska i kuchnie ogrodowe doceniane przez Klientów na całym świecie.Marki BIG GREEN EGG, OFYR, SUNWOOD oraz CANA CONCEPT należą do wyjątkowych i atrakcyjnych wizualnie.

Wybierając jedną z nich, nie tylko dobrze i zdrowo zjesz, ale przede wszystkimbędziesz mogła / mógł więcej czasu spędzać w gronie rodziny lub przyjaciół na świeżym powietrzu.

Charakterystyka

wysoka jakość

proste i wszechstronne gotowanie na świeżym powietrzu o każdej porze roku

wysoka jakość

nieograniczone możliwości kulinarne: grillowanie, pieczenie, wędzenie, gotowanie, duszenie, slow cooking

wysoka jakość

wysoka jakość i wyjątkowy design

wysoka jakość

szybkie i łatwe czyszczenie

wysoka jakość

różne możliwości opalania: drewno, naturalny węgiel drzewny, gaz, prąd

wysoka jakość

szeroki wachlarz akcesoriów

Nasza oferta grilli i palenisk

Paleniska na drewno OFYR

Po rozpaleniu ognia zamienia się w niesamowitą misę, która emanuje ciepłem i tworzy miejsce spotkań, wokół której mogą się zbierać przyjaciele i rodzina. OFYR jednoczy ludzi i sprawia, że goście chcą gotować wspólnie z Tobą. Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu rodzina i przyjaciele mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG z dożywotnią gwarancją

BIG GREEN EGG to ceramiczny grill kamado. To coś więcej niż tylko grill – to kompletne urządzenie do gotowania na świeżym powietrzu, w którym można upiec pizzę, wędzić ryby, wolno piec i dusić mięso oraz robić wiele innych rzeczy podobnie jak w zwykłym piekarniku. Możliwości kulinarne BIG GREEN EGG są nieograniczone.

Kuchnie ogrodowe CANA CONCEPT

CANA CONCEPT to manufaktura, w której efektem synergii pracy odważnych konstruktorów i solidnych rzemieślników powstają piękne formy małej architektury ogrodowej. Modułowa konstrukcja kuchni wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, lakierowanej głęboką czernią, uszlachetniona niepowtarzalnymi spiekami kwarcowymi na blatach i frontach, podkreślającymi ekskluzywny charakter mebli. Ogrodowe kuchnie CANA CONCEPT powstają, by sprostać oczekiwaniom i marzeniom Klientów, nie tracąc przy tym priorytetu projektowego marki, którym jest dbałość o tworzenie mebli służących wiele lat i jednocześnie wyróżniających się ponadczasowym wzornictwem.

Tarasowe paleniska ogrodowe SUNWOOD

SUNWOOD MARINO jest przenośnym kominkiem tarasowym o nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwie. W lecie wieczory stają się jeszcze przyjemniejsze dzięki romantycznym chwilą tylko we dwoje lub gwarnym grillowaniu z rodziną i przyjaciółmi w ogrodzie lub na tarasie. Kiedy na zewnątrz robi się trochę chłodniej, możesz się ogrzać przy płomieniach beztrosko i w stanie pełnego relaksu. Możesz obserwować ogień ze wszystkich stron. Ta ciepła atmosfera zachęca do bycia ze sobą aż do późnych godzin nocnych.

Galeria grilli i palenisk