GRILLE i PALENISKA

SONNEA spełnia oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Dlatego w naszej ofercie znajdują sięgrille, paleniska i kuchnie ogrodowe doceniane przez Klientów na całym świecie.Marki BIG GREEN EGG, OFYR, AMBIENT DESIGN, SUNWOOD, BROIL KING oraz CANA CONCEPT należą do wyjątkowych i atrakcyjnych wizualnie.

Wybierając jedną z nich, nie tylko dobrze i zdrowo zjesz, ale przede wszystkimbędziesz mogła / mógł zgromadzić swoich bliskich i rozkoszować się wspólnie spędzonym czasem na świeżym powietrzu.

Charakterystyka

wysoka jakość

proste i wszechstronne gotowanie na świeżym powietrzu o każdej porze roku

wysoka jakość

nieograniczone możliwości kulinarne: grillowanie, pieczenie, wędzenie, gotowanie, duszenie, slow cooking

wysoka jakość

wysoka jakość i wyjątkowy design

wysoka jakość

szybkie i łatwe czyszczenie

wysoka jakość

różne możliwości opalania: drewno, naturalny węgiel drzewny, gaz, prąd

wysoka jakość

szeroki wachlarz akcesoriów

Nasza oferta grilli i palenisk

Paleniska na drewno OFYR

Po rozpaleniu ognia  zamienia się w niesamowitą misę, która emanuje ciepłem i tworzy miejsce spotkań, wokół której mogą się zbierać przyjaciele i rodzina. OFYR jednoczy ludzi i sprawia, że goście chcą gotować wspólnie z Tobą. Okrągły kształt OFYR odzwierciedla tradycyjne palenisko, dzięki czemu rodzina i przyjaciele mogą się z łatwością gromadzić i cieszyć gotowaniem na świeżym powietrzu, które stanie się towarzyskim wydarzeniem, a niekoniecznie tradycyjnym grillem. Jest to również zdrowsza opcja: gotowanie na płycie oznacza brak oparów uwalnianych przez spalony tłuszcz, a ponieważ jedzenie jest zanurzone we własnym sosie, nie potrzeba dużej ilości oleju.

Grille ceramiczne BIG GREEN EGG z dożywotnią gwarancją

BIG GREEN EGG to ceramiczny grill kamado. To coś więcej niż tylko grill – to kompletne urządzenie do gotowania na świeżym powietrzu, w którym można upiec pizzę, wędzić ryby, wolno piec i dusić mięso oraz robić wiele innych rzeczy podobnie jak w zwykłym piekarniku. Możliwości kulinarne BIG GREEN EGG są nieograniczone.

Grille gazowe BROIL KING

Grill gazowy BROIL KING to nie tylko praktyczne urządzenie do
grillowania, ale także synonim wygody, wyjątkowego smaku potraw,
doskonałej wydajności i wysokiej jakości wykonania. Konstrukcja wykonana
ze stali szlachetnej oraz aluminium z łatwością wpisuje się w najnowsze
designerskie trendy i pozwala cieszyć się grillowanymi potrawami przez
wiele sezonów. BROIL KING to nowy wymiar gotowania bez uciążliwego
zadymienia z zachowaniem naturalnego aromatu potraw, który wzmocnić
można za pomocą wiórek drewnianych. Szeroka gama modeli oraz akcesoriów
sprawia, że możliwości kulinarne stają się jeszcze bardziej rozbudowane.

Paleniska AMBIENT

Palenisko AMBIENT łączy funkcjonalność, nowoczesny design i atmosferę przytulności w jednym. Dostępne jest w wersji gazowej lub z możliwością spalania biopaliwa. Wykonane może zostać z wysokiej jakości metalu lub ponadczasowych spieków ceramicznych. Jedną z wyjątkowych cech paleniska AMBIENT jest jego wszechstronność. Spełnia nie tylko funkcję grzewczą, ale jest także eleganckim elementem dekoracyjnym. Może posłużyć jako stylowy stolik tarasowy. Podczas relaksu na świeżym powietrzu można cieszyć się atmosferą płonącego ognia i korzystać jednocześnie z wygodnego miejsca do postawienia kubka kawy czy lampki wina.

Tarasowe paleniska ogrodowe SUNWOOD

SUNWOOD MARINO jest przenośnym kominkiem tarasowym o nowoczesnym i ponadczasowym wzornictwie. W lecie wieczory stają się jeszcze przyjemniejsze dzięki romantycznym chwilą tylko we dwoje lub gwarnym grillowaniu z rodziną i przyjaciółmi w ogrodzie lub na tarasie. Kiedy na zewnątrz robi się trochę chłodniej, możesz się ogrzać przy płomieniach beztrosko i w stanie pełnego relaksu. Możesz obserwować ogień ze wszystkich stron. Ta ciepła atmosfera zachęca do bycia ze sobą aż do późnych godzin nocnych.

Kuchnie ogrodowe CANA CONCEPT

CANA CONCEPT to manufaktura, w której efektem synergii pracy odważnych konstruktorów i solidnych rzemieślników powstają piękne formy małej architektury ogrodowej. Modułowa konstrukcja kuchni wykonana jest z wysokogatunkowej stali nierdzewnej, lakierowanej głęboką czernią, uszlachetniona niepowtarzalnymi spiekami kwarcowymi na blatach i frontach, podkreślającymi ekskluzywny charakter mebli. Ogrodowe kuchnie CANA CONCEPT powstają, by sprostać oczekiwaniom i marzeniom Klientów, nie tracąc przy tym priorytetu projektowego marki, którym jest dbałość o tworzenie mebli służących wiele lat i jednocześnie wyróżniających się ponadczasowym wzornictwem.

 

Galeria grilli i palenisk