Realizacja SONNEA

Pergola – Gumna

Przestrzeń, która łączy

Jeżeli spodobała Ci się nasza realizacja

Dzisiaj dla odmiany podzielimy się z Wami relacją z montażu pergoli tkaninowej, która dopełniła planowany zakątek relaksu – SPA w zaciszu własnego ogrodu. Zaletą takiego zadaszenia jest możliwość uzyskania efektu gołego nieba nad głową poprzez automatyczne zsunięcie tkaniny na jedną stronę.

Kiedy Klient się do nas zgłosił, doskonale wiedział, czego oczekuje. Pergola miała stać się częścią jego prywatnego SPA. Oczekiwał, że konstrukcja będzie lekka i prosta. Zdecydował się na konstrukcje w lakierze drewnopodobnym, aby idealnie współgrała ze świeżo wykonanym drewnianym tarasem. 

W taras wbudowano jacuzzi, które zapewniało Klientowi i jego bliskim miejsce relaksu i odprężenia po pracy. O to, aby te błogie chwile nie zostały przerwane przez nieprzewidywalną pogodę, dba pergola SONNEA. Zamknięte zadaszenie chroni przed deszczem, a także nadmiernym nasłonecznieniem. 

Dodatkowo konstrukcja została wyposażona w oświetlenie LED, które pozwala na wydłużenie pobytu w domowym SPA, a dzięki funkcji ściemniania tworzy idealny nastrój po zmroku. Rolety Screen ZIP zapewniają intymność podczas zażywania kąpieli w jacuzzi lub podczas opalania na leżaku, pozostawiając przy tym jak za mgiełką widok na otaczającą naturę. 

Zadaszenie oraz wszystkie dodatki są sterowane automatycznie za pomocą jednego pilota. Ponadto Klient ma możliwość obsługi pergoli ze swojego smartfona.

Taras, pergola oraz jacuzzi tworzą wymarzone miejsce we własnym ogrodzie. Klient i jego bliscy mogą korzystać z luksusowego SPA, kiedy tylko zapragną. Wystarczy, że wyjdą z domu i oddadzą się czarowi tego miejsca. 

________________________

SONNEA przestrzeń, która łączy

specyfikacja: · model: Soft-P ⋅ montaż: wolnostojący ⋅ wymiar: 418×450cm ⋅ wysokość: 270cm ⋅ konstrukcja: lakier drewnopodobny, tkanina: krem/krem ⋅ dodatki: oświetlenie LED, rolety Screen ZIP ⋅ odporność na wiatr: 120km/h

Każda pergola wymaga indywidualnego podejścia na wszystkich etapach realizacji. W efekcie końcowym cieszy nas zadowolenie Klienta.